MX15KP33A
MicrosemiMicrosemi
MX15KP33A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MX15KP33A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 33V 54.8V CASE 5A
Arkusze danych: MX15KP33A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MX15KP33A
Part Number MX15KP33A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 54.8V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1695 pcs Arkusz danych MX15KP33A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 33V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 54.8V
Napięcie - podziały (min) 36.7V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-9367
1086-9367-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 274A Pojemność @ Częstotliwość -