MX15KP26AE3
MicrosemiMicrosemi
MX15KP26AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MX15KP26AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 26V 44V CASE 5A
Arkusze danych: MX15KP26AE3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MX15KP26AE3
Part Number MX15KP26AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 26V 44V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1775 pcs Arkusz danych MX15KP26AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 26V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 44V
Napięcie - podziały (min) 28.9V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-9352
1086-9352-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 341A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MX15KP260CAE3
MX15KP260CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 260V 419V CASE 5A
Na stanie: 1520 pcs
Pobieranie: MX15KP260CAE3.pdf
RFQ
MX15KP260AE3
MX15KP260AE3
Producenci: Microsemi
Na stanie: 1696 pcs
Pobieranie: MX15KP260AE3.pdf
RFQ
MX15KP26A
MX15KP26A
Opis: TVS DIODE 26V 44V CASE 5A