MX15KP160A
MicrosemiMicrosemi
MX15KP160A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MX15KP160A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 160V 259V CASE 5A
Arkusze danych: MX15KP160A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MX15KP160A
Part Number MX15KP160A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 160V 259V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1850 pcs Arkusz danych MX15KP160A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 160V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 259V
Napięcie - podziały (min) 178V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 15000W (15kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-9315
1086-9315-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 58A Pojemność @ Częstotliwość -