MSMLJ85CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ85CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMLJ85CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Arkusze danych: MSMLJ85CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
368 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMLJ85CAE3
Part Number MSMLJ85CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 31480 pcs Arkusz danych MSMLJ85CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 85V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 137V
Napięcie - podziały (min) 94.4V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 3000W (3kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-214AB, SMC
Inne nazwy 1086-9118
1086-9118-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 20.8A Pojemność @ Częstotliwość -