MSMLJ43CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMLJ43CA/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MSMLJ43CA/TR.pdf
400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMLJ43CA/TR
Part Number MSMLJ43CA/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 31299 pcs Arkusz danych MSMLJ43CA/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 43V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 69.4V
Napięcie - podziały (min) 47.8V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMLJ (DO-214AB) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 3000W (3kW)
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy MSMLJ43CA/TRMS
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 43.2A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MSMLJ40CAE3/TR
MSMLJ40CAE3/TR
Producenci: Microsemi
Opis: TVS
Na stanie: 31191 pcs
Pobieranie: MSMLJ40CAE3/TR.pdf
RFQ
MSMLJ43AE3/TR
MSMLJ43AE3/TR
Producenci: Microsemi
Opis: TVS
Na stanie: 35224 pcs
Pobieranie: MSMLJ43AE3/TR.pdf
RFQ
MSMLJ43CA
MSMLJ43CA
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB