MSMLJ120A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMLJ120A/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MSMLJ120A/TR.pdf
400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMLJ120A/TR
Part Number MSMLJ120A/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 32049 pcs Arkusz danych MSMLJ120A/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 120V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 193V
Napięcie - podziały (min) 133V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMLJ (DO-214AB)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 3000W (3kW) Package / Case DO-214AB, SMC
Inne nazwy MSMLJ120A/TRMS temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 15.6A Pojemność @ Częstotliwość -