MSMLG43AE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMLG43AE3/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MSMLG43AE3/TR.pdf
Status RoHs Zgodny z RoHS
400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMLG43AE3/TR
Part Number MSMLG43AE3/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS Zgodny z RoHS
dostępna ilość 37811 pcs Arkusz danych MSMLG43AE3/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 43V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 69.4V
Napięcie - podziały (min) 47.8V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMLG (DO-215AB)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Status RoHS RoHS Compliant
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 3000W (3kW)
Package / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Inne nazwy MSMLG43AE3/TRMS
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 43.2A