MSMCJ90A/TR
Przegląd produktów
Part Number: MSMCJ90A/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MSMCJ90A/TR.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMCJ90A/TR
Part Number MSMCJ90A/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 54968 pcs Arkusz danych MSMCJ90A/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 90V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 146V
Napięcie - podziały (min) 100V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMCJ (DO-214AB) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy MSMCJ90A/TRMS
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 10.3A