MSMCJ7.5CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ7.5CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMCJ7.5CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
Arkusze danych: MSMCJ7.5CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
556 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMCJ7.5CAE3
Part Number MSMCJ7.5CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 57303 pcs Arkusz danych MSMCJ7.5CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 7.5V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 12.9V
Napięcie - podziały (min) 8.33V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMCJ) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-214AB, SMC
Inne nazwy 1086-8640
1086-8640-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 116.3A