MSMCJ48CA/TR
Przegląd produktów
Part Number: MSMCJ48CA/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MSMCJ48CA/TR.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMCJ48CA/TR
Part Number MSMCJ48CA/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 64058 pcs Arkusz danych MSMCJ48CA/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 48V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 77.4V
Napięcie - podziały (min) 53.3V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMCJ (DO-214AB) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy MSMCJ48CA/TRMS
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 19.4A