MSMCJ16CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ16CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMCJ16CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 16V 26V DO214AB
Arkusze danych: MSMCJ16CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
556 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMCJ16CA
Part Number MSMCJ16CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 16V 26V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 53232 pcs Arkusz danych MSMCJ16CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 16V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 26V
Napięcie - podziały (min) 17.8V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMCJ) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-214AB, SMC
Inne nazwy 1086-8539
1086-8539-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 57.7A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MSMCJ16CAE3
MSMCJ16CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 16V 26V DO214AB