MSMCJ120A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ120A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMCJ120A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 120V 193V DO214AB
Arkusze danych: MSMCJ120A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
596 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMCJ120A
Part Number MSMCJ120A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 120V 193V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 67064 pcs Arkusz danych MSMCJ120A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 120V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 193V
Napięcie - podziały (min) 133V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMCJ)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy 1086-8505
1086-8505-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 7.8A Pojemność @ Częstotliwość -