MSMCG64CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCG64CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMCG64CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 64V 103V DO215AB
Arkusze danych: MSMCG64CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
527 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMCG64CAE3
Part Number MSMCG64CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 64V 103V DO215AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 55027 pcs Arkusz danych MSMCG64CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 64V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 103V
Napięcie - podziały (min) 71.1V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMCG (DO-215AB) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Inne nazwy 1086-8362
1086-8362-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 14.6A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MSMCG64CA
MSMCG64CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 64V 103V DO215AB