MSMCG12CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCG12CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMCG12CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB
Arkusze danych: MSMCG12CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
527 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMCG12CA
Part Number MSMCG12CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 54308 pcs Arkusz danych MSMCG12CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 12V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 19.9V
Napięcie - podziały (min) 13.3V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMCG (DO-215AB) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Inne nazwy 1086-8241
1086-8241-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 75.3A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MSMCG120AE3
MSMCG120AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 120V 193V DO215AB
Na stanie: 47780 pcs
Pobieranie: MSMCG120AE3.pdf
RFQ
MSMCG12CAE3
MSMCG12CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB