MSMBJ60CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMBJ60CA/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MSMBJ60CA/TR.pdf
700 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMBJ60CA/TR
Part Number MSMBJ60CA/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 67738 pcs Arkusz danych MSMBJ60CA/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 60V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 96.8V
Napięcie - podziały (min) 66.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Package / Case DO-214AA, SMB Inne nazwy MSMBJ60CA/TRMS
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 6.2A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MSMBJ60AE3
MSMBJ60AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
Na stanie: 97000 pcs
Pobieranie: MSMBJ60AE3.pdf
RFQ
MSMBJ64CA
MSMBJ64CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 64V 103V DO214AA