MSMBJ6.5CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ6.5CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMBJ6.5CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA
Arkusze danych: MSMBJ6.5CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
794 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMBJ6.5CAE3
Part Number MSMBJ6.5CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 87477 pcs Arkusz danych MSMBJ6.5CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 6.5V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 11.2V
Napięcie - podziały (min) 7.22V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Bulk Package / Case DO-214AA, SMB
Inne nazwy 1086-8140
1086-8140-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 53.6A Pojemność @ Częstotliwość -