MSMBJ51CA/TR
Przegląd produktów
Part Number: MSMBJ51CA/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MSMBJ51CA/TR.pdf
700 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMBJ51CA/TR
Part Number MSMBJ51CA/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 69446 pcs Arkusz danych MSMBJ51CA/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 51V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 82.4V
Napięcie - podziały (min) 56.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Package / Case DO-214AA, SMB Inne nazwy MSMBJ51CA/TRMS
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 7.3A