MSMBJ40AE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMBJ40AE3/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MSMBJ40AE3/TR.pdf
Status RoHs Zgodny z RoHS
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMBJ40AE3/TR
Part Number MSMBJ40AE3/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS Zgodny z RoHS
dostępna ilość 89482 pcs Arkusz danych MSMBJ40AE3/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 40V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 64.5V
Napięcie - podziały (min) 44.4V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Status RoHS RoHS Compliant
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Package / Case DO-214AA, SMB Inne nazwy MSMBJ40AE3/TRMS
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 9.3A
Pojemność @ Częstotliwość - Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MSMBJ36CAE3
MSMBJ36CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
Na stanie: 84958 pcs
Pobieranie: MSMBJ36CAE3.pdf
RFQ
MSMBJ40A
MSMBJ40A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA