MSMBJ36A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMBJ36A/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MSMBJ36A/TR.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMBJ36A/TR
Part Number MSMBJ36A/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 96115 pcs Arkusz danych MSMBJ36A/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 36V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 58.1V
Napięcie - podziały (min) 40V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 600W Package / Case DO-214AA, SMB
Inne nazwy MSMBJ36A/TRMS temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 10.3A Pojemność @ Częstotliwość -