MSMBJ13CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMBJ13CA/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MSMBJ13CA/TR.pdf
700 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMBJ13CA/TR
Part Number MSMBJ13CA/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 67706 pcs Arkusz danych MSMBJ13CA/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 13V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 21.5V
Napięcie - podziały (min) 14.4V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Package / Case DO-214AA, SMB Inne nazwy MSMBJ13CA/TRMS
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 27.9A