MSMBG15A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSMBG15A/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MSMBG15A/TR.pdf
700 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSMBG15A/TR
Part Number MSMBG15A/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 63322 pcs Arkusz danych MSMBG15A/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 15V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 24.4V
Napięcie - podziały (min) 16.7V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMBG (DO-215AA)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 600W Package / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Inne nazwy MSMBG15A/TRMS temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 24A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MSMBG15A
MSMBG15A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 15V 24.4V DO215AA