MSKD70-12
MicrosemiMicrosemi
MSKD70-12 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSKD70-12
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu DIODE MODULE 1.2KV 70A D1
Arkusze danych: MSKD70-12.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSKD70-12
Part Number MSKD70-12 Producent Microsemi
Opis DIODE MODULE 1.2KV 70A D1 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4175 pcs Arkusz danych MSKD70-12.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.48V @ 200A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 1200V
Dostawca urządzeń Pakiet D1 Prędkość Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Seria - Opakowania Bulk
Package / Case D1 Inne nazwy MSKD7012
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Standard
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1200V 70A Chassis Mount D1
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 5mA @ 1200V Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 70A