MSDM75-08
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSDM75-08
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu MOD BRIDGE 3PH 800V 75A M2-1
Arkusze danych: MSDM75-08.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MSDM75-08
Part Number MSDM75-08 Producent Microsemi
Opis MOD BRIDGE 3PH 800V 75A M2-1 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4311 pcs Arkusz danych MSDM75-08.pdf
Napięcie - Szczyt Rewers (Max) 800V Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.6V @ 150A
Technologia Standard Dostawca urządzeń Pakiet M2-1
Seria - Opakowania Bulk
Package / Case Module temperatura robocza -40°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Three Phase
szczegółowy opis Bridge Rectifier Three Phase Standard 800V Chassis Mount M2-1 Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 500µA @ 800V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 75A