MSAD200-16
MicrosemiMicrosemi
MSAD200-16 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSAD200-16
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu DIODE MODULE 1.6KV 200A SD2
Arkusze danych: MSAD200-16.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MSAD200-16
Part Number MSAD200-16 Producent Microsemi
Opis DIODE MODULE 1.6KV 200A SD2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4202 pcs Arkusz danych MSAD200-16.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.3V @ 300A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 1600V
Dostawca urządzeń Pakiet SD2 Prędkość Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Seria - Opakowania Bulk
Package / Case D2 Inne nazwy MSAD20016
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Standard
Diode Configuration 1 Pair Common Anode szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 1600V 200A Chassis Mount D2
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 9mA @ 1600V Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 200A