MRT100KP60A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MRT100KP60A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MRT100KP60A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 60VWM 118VC CASE5A
Arkusze danych: MRT100KP60A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MRT100KP60A
Part Number MRT100KP60A Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 60VWM 118VC CASE5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4021 pcs Arkusz danych MRT100KP60A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 66.7V
Napięcie - podziały (min) 60V Napięcie - Podział Case 5A (DO-204AR)
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 100000W (100kW) Moc - Peak Pulse -
Polaryzacja DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-7765
1086-7765-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MRT100KP60A
Opis TVS DIODE 60VWM 118VC CASE5A Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 118V