MRT100KP45CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MRT100KP45CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MRT100KP45CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 45VWM 88.5VC CASE5A
Arkusze danych: MRT100KP45CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MRT100KP45CA
Part Number MRT100KP45CA Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 45VWM 88.5VC CASE5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4519 pcs Arkusz danych MRT100KP45CA.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 50V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 45V Napięcie - Podział Case 5A (DO-204AR)
Rodzaj Zener Seria Military, MIL-PRF-19500
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 100000W (100kW) Moc - Peak Pulse -
Polaryzacja DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-7747
1086-7747-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MRT100KP45CA
Opis TVS DIODE 45VWM 88.5VC CASE5A Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 88.5V