MPLAD6.5KP85CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP85CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPLAD6.5KP85CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
153 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPLAD6.5KP85CA
Part Number MPLAD6.5KP85CA Producent Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 14134 pcs Arkusz danych
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 94.4V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 85V Napięcie - Podział PLAD
Rodzaj Zener Seria -
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 6500W (6.5kW) Moc - Peak Pulse 47.5A
Polaryzacja Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-7650
1086-7650-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta MPLAD6.5KP85CA
Opis TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 137V