MPLAD6.5KP11CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD6.5KP11CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPLAD6.5KP11CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 11V 18.2V PLAD
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
153 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPLAD6.5KP11CA
Part Number MPLAD6.5KP11CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 11V 18.2V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 14770 pcs Arkusz danych
Napięcie - Reverse patowa (typ) 11V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 18.2V
Napięcie - podziały (min) 12.2V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
Inne nazwy 1086-7518
1086-7518-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 358A Pojemność @ Częstotliwość -
Kanały dwukierunkowe 1 Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MPLAD6.5KP11A/TR
MPLAD6.5KP11A/TR
Producenci: Microsemi
Opis: TVS
Na stanie: 14281 pcs
Pobieranie: MPLAD6.5KP11A/TR.pdf
RFQ
MPLAD6.5KP110CA
MPLAD6.5KP110CA
Producenci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 110VWM 177VC PLAD
Na stanie: 15982 pcs
Pobieranie:
RFQ
MPLAD6.5KP11CAE3
MPLAD6.5KP11CAE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 11V 18.2V PLAD