MPLAD36KP78AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPLAD36KP78AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 78V 126V PLAD
Arkusze danych: MPLAD36KP78AE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPLAD36KP78AE3
Part Number MPLAD36KP78AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 78V 126V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3079 pcs Arkusz danych MPLAD36KP78AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 78V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 126V
Napięcie - podziały (min) 86.7V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 36000W (36kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 286A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MPLAD36KP75A
MPLAD36KP75A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 75V 121V PLAD
Na stanie: 2741 pcs
Pobieranie: MPLAD36KP75A.pdf
RFQ
MPLAD36KP78A
MPLAD36KP78A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 78V 126V PLAD