MPLAD36KP58CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPLAD36KP58CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
Arkusze danych: MPLAD36KP58CAE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPLAD36KP58CAE3
Part Number MPLAD36KP58CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 58V 93.6V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2066 pcs Arkusz danych MPLAD36KP58CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 58V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 93.6V
Napięcie - podziały (min) 64.4V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 36000W (36kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 385A Pojemność @ Częstotliwość -