MPLAD36KP45CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPLAD36KP45CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
Arkusze danych: MPLAD36KP45CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPLAD36KP45CA
Part Number MPLAD36KP45CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 45V 72.7V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2009 pcs Arkusz danych MPLAD36KP45CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 45V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 72.7V
Napięcie - podziały (min) 50V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 36000W (36kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 496A Pojemność @ Częstotliwość -
Kanały dwukierunkowe 1 Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MPLAD36KP48CA
MPLAD36KP48CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
Na stanie: 2273 pcs
Pobieranie: MPLAD36KP48CA.pdf
RFQ
MPLAD36KP43A
MPLAD36KP43A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
Na stanie: 2847 pcs
Pobieranie: MPLAD36KP43A.pdf
RFQ
MPLAD36KP45CAE3
MPLAD36KP45CAE3
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V PLAD