MPLAD30KP78CAE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP78CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPLAD30KP78CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 78V 126V PLAD
Arkusze danych: MPLAD30KP78CAE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPLAD30KP78CAE3
Part Number MPLAD30KP78CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 78V 126V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2436 pcs Arkusz danych MPLAD30KP78CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 78V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 126V
Napięcie - podziały (min) 86.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 30000W (30kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
Inne nazwy 1086-7495
1086-7495-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 240A Pojemność @ Częstotliwość -