MPLAD30KP33CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP33CA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPLAD30KP33CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
Arkusze danych: MPLAD30KP33CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPLAD30KP33CA
Part Number MPLAD30KP33CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 53.3V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2375 pcs Arkusz danych MPLAD30KP33CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 33V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 53.3V
Napięcie - podziały (min) 36.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 30000W (30kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
Inne nazwy 1086-7434
1086-7434-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 564A Pojemność @ Częstotliwość -