MPLAD30KP30A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPLAD30KP30A/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MPLAD30KP30A/TR.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPLAD30KP30A/TR
Part Number MPLAD30KP30A/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 3178 pcs Arkusz danych MPLAD30KP30A/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 30V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 48.8V
Napięcie - podziały (min) 33.3V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 30000W (30kW) Package / Case Nonstandard SMD
Inne nazwy MPLAD30KP30A/TRMS temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 618A Pojemność @ Częstotliwość -