MPLAD30KP14AE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPLAD30KP14AE3/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MPLAD30KP14AE3/TR.pdf
Status RoHs Zgodny z RoHS
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPLAD30KP14AE3/TR
Part Number MPLAD30KP14AE3/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS Zgodny z RoHS
dostępna ilość 3443 pcs Arkusz danych MPLAD30KP14AE3/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 14V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 24V
Napięcie - podziały (min) 15.6V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Status RoHS RoHS Compliant
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 30000W (30kW)
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy MPLAD30KP14AE3/TRMS
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 1251A (1.251kA)
Pojemność @ Częstotliwość - Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MPLAD30KP14A
MPLAD30KP14A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 14V 24V PLAD
Na stanie: 2804 pcs
Pobieranie: MPLAD30KP14A.pdf
RFQ
MPLAD30KP14AE3
MPLAD30KP14AE3
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 14V 24V PLAD