MPLAD30KP100AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP100AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPLAD30KP100AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 100V 162V PLAD
Arkusze danych: MPLAD30KP100AE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPLAD30KP100AE3
Part Number MPLAD30KP100AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3074 pcs Arkusz danych MPLAD30KP100AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 100V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 162V
Napięcie - podziały (min) 111V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria - Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 30000W (30kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-7337
1086-7337-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 186A Pojemność @ Częstotliwość -
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MPLAD30KP100CA/TR
MPLAD30KP100CA/TR
Producenci: Microsemi
Opis: TVS
Na stanie: 2635 pcs
Pobieranie: MPLAD30KP100CA/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP100A
MPLAD30KP100A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 100V 162V PLAD