MPLAD18KP70CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPLAD18KP70CA
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 70V 113V PLAD
Arkusze danych: MPLAD18KP70CA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPLAD18KP70CA
Part Number MPLAD18KP70CA Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2338 pcs Arkusz danych MPLAD18KP70CA.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 70V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 113V
Napięcie - podziały (min) 77.8V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 18000W (18kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 160A Pojemność @ Częstotliwość -