MPLAD18KP18CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPLAD18KP18CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 18V 29.2V PLAD
Arkusze danych: MPLAD18KP18CAE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPLAD18KP18CAE3
Part Number MPLAD18KP18CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 18V 29.2V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2812 pcs Arkusz danych MPLAD18KP18CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 18V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 29.2V
Napięcie - podziały (min) 20V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet PLAD Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 18000W (18kW)
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard SMD
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 617A Pojemność @ Częstotliwość -
Kanały dwukierunkowe 1 Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MPLAD18KP18A
MPLAD18KP18A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 18V 29.2V PLAD
Na stanie: 3280 pcs
Pobieranie: MPLAD18KP18A.pdf
RFQ
MPLAD18KP200A
MPLAD18KP200A
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 200V 322V PLAD
Na stanie: 2631 pcs
Pobieranie: MPLAD18KP200A.pdf
RFQ
MPLAD18KP18CA
MPLAD18KP18CA
Opis: TVS DIODE 18V 29.2V PLAD