MP5KE75CAE3
MicrosemiMicrosemi
MP5KE75CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MP5KE75CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 75V 121V DO204AL
Arkusze danych: MP5KE75CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MP5KE75CAE3
Part Number MP5KE75CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO204AL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4897 pcs Arkusz danych MP5KE75CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 75V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 121V
Napięcie - podziały (min) 83.3V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-204AL (DO-41) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 500W
Opakowania Bulk Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Inne nazwy 1086-6981
1086-6981-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 4.1A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MP5KE75CA
MP5KE75CA
Producenci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 75V 121V DO204AL