MASMCJLCE15AE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MASMCJLCE15AE3/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MASMCJLCE15AE3/TR.pdf
Status RoHs Zgodny z RoHS
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MASMCJLCE15AE3/TR
Part Number MASMCJLCE15AE3/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS Zgodny z RoHS
dostępna ilość 9351 pcs Arkusz danych MASMCJLCE15AE3/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 15V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 24.4V
Napięcie - podziały (min) 16.7V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMCJ (DO-214AB)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Status RoHS RoHS Compliant
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy MASMCJLCE15AE3/TRMS
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 61A
Pojemność @ Częstotliwość 100pF @ 1MHz Aplikacje General Purpose