MASMCJLCE13A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MASMCJLCE13A/TR
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS
Arkusze danych: MASMCJLCE13A/TR.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MASMCJLCE13A/TR
Part Number MASMCJLCE13A/TR Producent Microsemi
Opis TVS Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 10684 pcs Arkusz danych MASMCJLCE13A/TR.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 13V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 21.5V
Napięcie - podziały (min) 14.4V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMCJ (DO-214AB)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Package / Case DO-214AB, SMC
Inne nazwy MASMCJLCE13A/TRMS temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 70A Pojemność @ Częstotliwość 100pF @ 1MHz