MASMCJ110CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ110CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MASMCJ110CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Arkusze danych: MASMCJ110CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
144 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MASMCJ110CAE3
Part Number MASMCJ110CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 177V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 12347 pcs Arkusz danych MASMCJ110CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 110V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 177V
Napięcie - podziały (min) 122V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMCJ) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-214AB, SMC
Inne nazwy 1086-5941
1086-5941-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 8.4A