MASMCG15CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCG15CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MASMCG15CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
Arkusze danych: MASMCG15CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
141 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MASMCG15CAE3
Part Number MASMCG15CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 11762 pcs Arkusz danych MASMCG15CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 15V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 24.4V
Napięcie - podziały (min) 16.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMCG (DO-215AB) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Inne nazwy 1086-5703
1086-5703-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 61.5A