MASMBJ130AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ130AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MASMBJ130AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 130V 209V DO214AA
Arkusze danych: MASMBJ130AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
180 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MASMBJ130AE3
Part Number MASMBJ130AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 16013 pcs Arkusz danych MASMBJ130AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 130V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 209V
Napięcie - podziały (min) 144V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMBJ (DO-214AA)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 600W Opakowania Bulk
Package / Case DO-214AA, SMB Inne nazwy 1086-5463
1086-5463-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 2.9A Pojemność @ Częstotliwość -