MASMBG170A
MicrosemiMicrosemi
MASMBG170A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MASMBG170A
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 170V 275V DO215AA
Arkusze danych: MASMBG170A.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
164 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MASMBG170A
Part Number MASMBG170A Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 170V 275V DO215AA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 16879 pcs Arkusz danych MASMBG170A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 170V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 275V
Napięcie - podziały (min) 189V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMBG (DO-215AA)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 600W Opakowania Bulk
Package / Case DO-215AA, SMB Gull Wing Inne nazwy 1086-5296
1086-5296-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 2.2A Pojemność @ Częstotliwość -