MART100KP60CAE3
MicrosemiMicrosemi
MART100KP60CAE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MART100KP60CAE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 60V 118V CASE 5A
Arkusze danych: MART100KP60CAE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MART100KP60CAE3
Part Number MART100KP60CAE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 60V 118V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4485 pcs Arkusz danych MART100KP60CAE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 60V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 118V
Napięcie - podziały (min) 66.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR) Seria Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 100000W (100kW)
Opakowania Bulk Package / Case DO-204AR, Axial
Inne nazwy 1086-5219
1086-5219-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ)