MART100KP300AE3
MicrosemiMicrosemi
MART100KP300AE3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MART100KP300AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 300V 590V CASE 5A
Arkusze danych: MART100KP300AE3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MART100KP300AE3
Part Number MART100KP300AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 300V 590V CASE 5A Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4288 pcs Arkusz danych MART100KP300AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 300V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 590V
Napięcie - podziały (min) 333V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet Case 5A (DO-204AR)
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 100000W (100kW) Opakowania Bulk
Package / Case DO-204AR, Axial Inne nazwy 1086-5177
1086-5177-MIL
temperatura robocza -65°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole