MAPLAD6.5KP54AE3
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD6.5KP54AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 54V 87.1V MINI-PLAD
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD6.5KP54AE3
Part Number MAPLAD6.5KP54AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V MINI-PLAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4368 pcs Arkusz danych
Napięcie - Reverse patowa (typ) 54V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 87.1V
Napięcie - podziały (min) 60V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet Mini-PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy 1086-5089
1086-5089-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 74.8A Pojemność @ Częstotliwość -