MAPLAD36KP58AE3
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD36KP58AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD36KP58AE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD36KP58AE3
Part Number MAPLAD36KP58AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 58V 93.6V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1743 pcs Arkusz danych MAPLAD36KP58AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 58V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 93.6V
Napięcie - podziały (min) 64.4V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 36000W (36kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 385A Pojemność @ Częstotliwość -