MAPLAD36KP51AE3
Przegląd produktów
Part Number: MAPLAD36KP51AE3
Producent / marka: Microsemi
Opis produktu TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
Arkusze danych: MAPLAD36KP51AE3.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAPLAD36KP51AE3
Part Number MAPLAD36KP51AE3 Producent Microsemi
Opis TVS DIODE 51V 82.4V PLAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1895 pcs Arkusz danych MAPLAD36KP51AE3.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 51V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 82.4V
Napięcie - podziały (min) 56.7V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet PLAD
Seria Military, MIL-PRF-19500 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 36000W (36kW) Opakowania Bulk
Package / Case Nonstandard SMD temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 437A Pojemność @ Częstotliwość -